Wyniki transakcji – proptrading czerwiec 2022

Pora na podsumowanie wyników na strategiach automatycznych w Properly, za czerwiec 2022.

Dla przypomnienia: zgodnie z danymi historycznymi, strategie Properly nie są „maszyną cudów giełdowych” i mogą na nich wystąpić miesiące stratne w ciągu roku. Podobnie też, sam forex nie jest rynkiem, na którym zarabia się zawsze, dużo i z jakąkolwiek gwarancją zysku. Bez względu na to, czy handlujesz na automacie czy samodzielnie – musisz się z tym liczyć.

Poniżej znajdziesz szczegółowe podsumowanie różnych strategii, z jakich w firmie korzystają nasi traderzy..

Czerwiec zamknął się na średnim plusie +10,77 % (liczone dla wszystkich strategii, co znaczy, że niektóre z nich mogły być na plus, inne na minus, łącznie jak wyżej).

Największa ilość transakcji w styczniu miała miejsce na parach GBP/USD

Strategie w Properly – czerwiec 2022

Strategia F22 (Handluje na parach walutowych: EURUSD, EURJPY, USDJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 65%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,27. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: H1. Maksymalne obsunięcie kapitału: 7%.)

  • Czerwiec 2022 dla strategii F22: + 2,07 %

Strategia F11 (Handluje na parach walutowych: GBPUSD, EURJPY, GBPJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 71%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,49. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: H1. Maksymalne obsunięcie kapitału: 5%)

  • Czerwiec 2022 dla strategii F11: + 0,22 %

Strategia F31 (Handluje na parach walutowych: GBPUSD, EURJPY, GBPJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 66%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,44. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: M30. Maksymalne obsunięcie kapitału: 4%.)

  • Czerwiec 2022 dla strategii F31: + 1,91 %

Wewnątrz panelu poza statystkami ogólnymi są również dostępne poszczególne wyniki na konkretnych parach walutowych.

Kontakt i pytania:

  • Paweł Pieczka, e-mail: pawelpa9@gmail.com, link do rejestracji w zespole

Posiadana strategia: F31 (aktywna od 01/10/2019).

Słowo od tradera: Gdy za oknem ponad 30 stopni Celsjusza, w głowie myśl, kiedy skończy się ten skwar. Nadchodzi jesień, po niej zima, tęsknimy za latem. A co to ma wspólnego z tradingiem? Wbrew pozorom bardzo dużo. Kiedy na rynku panuje względny spokój, zastanawiamy się, kiedy coś zacznie się dziać, bo uważamy, że jest nudno. W czasie, kiedy jest „gorąco” rynek wykazuje dużą zmienność, tęsknimy za względnym spokojem. Tak już jest, że to czego nie mamy w danej chwili, siedzi nam w głowie i nawet bywa, że potrafimy za tym tęsknić. Co do czerwca, krótko, 119,39€ zysku. Można dalej cieszyć się latem i odpoczywać, gdy strategie automatyczne robią swoje.

  • Helena Śniadkowska, e-mail: h.sniadkowska@gmail.com, link do rejestracji w zespole.

Posiadana strategia: F11 (aktywna od 01/10/2019).

Słowo od tradera: Witam Cię w podsumowaniu czerwca:) Mój najwspanialszy automatyczny pracownik w strategii F11 wypracował dla mnie delikatny zysk. Miesiąc czerwiec bardzo burzliwy , może dlatego że lato i okres burzowy się udzielił , niemniej jednak miesiąc zakończony na plusie.Fakt że to automatyczna strategia i działa bez mojej ingerencji pozwala wypracować zysk a ja mogę zająć się innymi rzeczami.
Oczywiście straty czasem bywają też , jak wiesz albo nie wiesz bo czytasz nas pierwszy raz . Jak by co życzę sobie wakacyjnego zysku w te letnie miesiące , a czy moje życzenie się spełni sprawdź za miesiąc w podsumowaniu lipca 🙂

  • Aleksandra Niedzielska, e-mail: a-niedzielska@o2.pl, link do rejestracji w zespole.

Posiadana strategia: F22 (aktywna od 01/10/2019), F31 (aktywna od 01/11/2019), F11 (aktywna od 01/08/2020).

Słowo od tradera: No i pięknie, w tym miesiącu wszystkie moje strategie na plusie:) Częściej proszę.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Nie możesz kopiować zawartości tej strony.