Wyniki transakcji. Proptrading – marzec 2022

marzec2022Pora na podsumowanie wyników na strategiach automatycznych w Properly, za marzec 2022.

Dla przypomnienia: zgodnie z danymi historycznymi, strategie Properly nie są „maszyną cudów giełdowych” i mogą na nich wystąpić miesiące stratne w ciągu roku. Podobnie też, sam forex nie jest rynkiem, na którym zarabia się zawsze, dużo i z jakąkolwiek gwarancją zysku. Bez względu na to, czy handlujesz na automacie czy samodzielnie – musisz się z tym liczyć.

Poniżej znajdziesz szczegółowe podsumowanie różnych strategii, z jakich w firmie korzystają nasi traderzy..

Marzec zamknął się na średnim plusie + 20,52 % (liczone dla wszystkich strategii, co znaczy, że niektóre z nich mogły być na plus, inne na minus, łącznie jak wyżej).

Największa ilość transakcji w styczniu miała miejsce na parach EUR/JPY oraz GBP/USD

Strategie w Properly – marzec 2022

Strategia F22 (Handluje na parach walutowych: EURUSD, EURJPY, USDJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 65%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,27. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: H1. Maksymalne obsunięcie kapitału: 7%.)

  • Marzec 2022 dla strategii F22: + 1,47 %

Strategia F11 (Handluje na parach walutowych: GBPUSD, EURJPY, GBPJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 71%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,49. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: H1. Maksymalne obsunięcie kapitału: 5%)

  • Marzec 2022 dla strategii F11: + 0,93 %

Strategia F31 (Handluje na parach walutowych: GBPUSD, EURJPY, GBPJPY. Skuteczność wg danych historycznych: 66%. Stosunek zysku do ryzyka: 1,44. Maksymalna liczba transakcji dziennie: 3 (1 transakcja max na 1 parze walutowej). Interwał: M30. Maksymalne obsunięcie kapitału: 4%.)

  • Marzec 2022 dla strategii F31: + 0,73 %

Wewnątrz panelu poza statystkami ogólnymi są również dostępne poszczególne wyniki na konkretnych parach walutowych.

Kontakt i pytania:

  • Paweł Pieczka, e-mail: pawelpa9@gmail.com, link do rejestracji w zespole

Posiadana strategia: F31 (aktywna od 01/10/2019).

Słowo od tradera: Zdecydowanie czuć wiosnę, na rynkach zielono, strategie na sporym plusie, a mimo dynamicznie zamieniającej się sytuacji na rynkach światowych, szalejących cenach ropy i tak Traderzy z Properly są zadowoleni z wyników. Rynki sprzyjają i po cichu można zwiastować kolejne dobre miesiące w tradingu. Jak wiemy ważną cechą, każdego Tradera jest cierpliwość. Miniony miesiąc pokazał, że trzymanie się zasad popłaca w długim terminie czasu. Najlepsza ze strategii w marcu wygenerował zysk ponad 210 Euro, a jak wiemy może być jeszcze lepiej. Ze spokojem wchodzimy w drugi kwartał roku i realizujemy założenia trzymając się zasad, a na pewno w kolejny miesiącach czeka nas jeszcze więcej powodów do zadowolenia.

  • Helena Śniadkowska, e-mail: h.sniadkowska@gmail.com, link do rejestracji w zespole.

Posiadana strategia: F11 (aktywna od 01/10/2019).

Słowo od tradera: Tak jest zwycięstwo , trzy miesiące później ja i nowy panel dogadaliśmy się:) Tak jestem blondynką , potrzebuje czasem więcej czasu. Jak ja to ogarnęłam to każdy da radę. Więc przyglądasz się jeszcze czy całkiem cię wystraszyłam ?

  • Aleksandra Niedzielska, e-mail: a-niedzielska@o2.pl, link do rejestracji w zespole.

Posiadana strategia: F22 (aktywna od 01/10/2019), F31 (aktywna od 01/11/2019), F11 (aktywna od 01/08/2020).

Słowo od tradera: No nie powiem, nie powiem, piękny marzec, trzeba to gdzieś zanotować. Szalejące rynki jak widać w tym przypadku przysłużyły się strategiom w Properly, i na każdej mamy plusy. Proszę więcej.

Wyniki strategii Properly publikujemy raz w miesiącu.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Nie możesz kopiować zawartości tej strony.